ukrayinskiy-strilets-otrimav-zoloto-ta-litsenziyu-na-chempionati-svitu-z-kulovoyi-strilbi-u-kayiri

Український стрілець отримав “золото” та ліцензію на чемпіонаті світу з кульової стрільби у Каїрі

• 230304 переглядiв

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. Український стрілець Сергій Куліш отримав “золото” на чемпіонаті світу з кульової стрільби у Каїрі. До того ж спортсмен отримав олімпійську ліцензію на Ігри-2024 для України. Про це інформує УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

29-річний черкащанин переміг у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень на 50 метрів.

Срібний призер Олімпійських ігор-2016 вперше в кар'єрі став чемпіоном світу. Для Сергія Куліша це друга медаль світової першості, першу, срібну, він завоював кілька днів тому у міксті в парі з Дар'єю Тиховою.

Нагадаємо

Жіноча збірна України здобула 6 медалей на чемпіонаті світу з боротьби U23 у іспанському місті Понтеведра та посіла третє місце у командному заліку.