ukrayinskiy-stribun-u-visotu-triumfuvav-na-turniri-v-stambuli

Український стрибун у висоту тріумфував на турнірі в Стамбулі

• 13214 переглядiв

КИЇВ. 26 січня. УНН. Представник української легкої атлетики Сергій Никифоров переміг на змаганнях у Стамбулі. Про це інформує ФЛАУ, передає УНН.

У Стамбулі Никифоров почав змагання зі спроби на 7,84 м, а вже у третій приземлився на позначці 8,01 м і ще на кілька кроків наблизився до нормативу на чемпіонат Європи у приміщенні (він становить 8,05 м.).

Крім того, у Стамбулі виступала українка Олена Радюк-Кючук. Вона перемогла з бігу на 200 метрів (24,74 с) та фінішувала другою на дистанції 400 метрів (55,89 с).

Цитата

“Сергій шукає турніри, на яких міг би виступити, показати високий результат і виконати норматив на чемпіонат Європи у приміщенні. При цьому акцент він робить на арени, в яких жорстке покриття. Одна з таких якраз у Стамбулі”, — розповів головний тренер збірної України з легкої атлетики Вячеслав Тиртишник.

Додамо, що на першому турнірі сезону — “Різдвяних стартах” у Києві — Никифоров виграв з результатом 7,92 м.