ukrayinskiy-klub-zdobuv-pershiy-bal-v-rozigrashi-ligi-chempioniv-z-gandbolu

Український клуб здобув перший бал в розіграші Ліги чемпіонів з гандболу

• 14702 переглядiв

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. Запорізький ГК "Мотор" провів поєдинок 5 туру групової стадії Ліги чемпіонів з гандболу на виїзді проти португальського "Порту", інформує УНН з посиланням на сайт запоріжців.

Український колектив провів два рівні тайми за рахунком на паркеті “Драгао Арени”, відігравшись на останній хвилині протистояння — 35:35.

“Мотор”: Бабичев 1/1, Малашинскас 3/4, Пуховський 12/18, Денисов 2/3, Дорощук 2/4, Козакевич 2/3, Донцов 3/4, Яанімаа 1/1, Жуков 2/3, Сорока 6/6.

У матчі лідерів групи В “Кіль” завдав поразки “Монпельє” 33:30, “Веспрем” обіграв" вдома “Вардар” — 39:30, а “Віве Кільце” виявився сильнішим за “Мешков Брест” — 31:27.

Відзначимо, що “Мотор” з 1 очком після п’яти турів замикає таблицю, відстаючи від сьомого “Мєшкова” на один бал. До зони плей-офф (“Порту” та “Віве Кільце”) “Мотору” не вистачає 4 очки.