ukrayinskiy-forvard-stav-chempionom-latviyi-z-basketbolu

Український форвард став чемпіоном Латвії з баскетболу

• 8219 переглядiв

КИЇВ. 7 червня. УНН. Український форвард Денис Яковлєв став чемпіоном Латвії у складі БК "Вентспілс", передає УНН з посиланням на прес-службу Федерації баскетболу України.

Команда українця в шостому матчі фіналу на виїзді перемогла "ВЕФ" з рахунком 81:78, вигравши золоту серії з рахунком 4:2.

У заключному матчі сезону наш легіонер, вийшовши з лави, отримав 29 хвилин ігрового часу, набрав 9 очок (1/1 двоочкових, 2/4 триочкових, 1/2 штрафних), зробив 6 підбирань та 3 перехоплення при 2 втратах та 2 фолах.

Яковлєв переїхав до Латвії вже під час сезону і у місцевій національній першості встиг відіграти 19 матчів, в яких набирав по 7,1 очка, робив 3,9 підбирання та 1,7 передачі (РЕ – 9,2), проводячи в середньому на майданчику 22,5 хвилини.

Крім того додамо, раніше "Вентспілс" виграв регулярний чемпіонат, оформивши 26 перемог у 29 матчах.