ukrayinski-yuniori-viboroli-ryad-nagorod-chye-z-borotbi

Українські юніори вибороли ряд нагород ЧЄ з боротьби

• 7970 переглядiв

КИЇВ. 23 травня. УНН. У місті Скоп'є (Македонія) фінішували чемпіонати Європи з боротьби вільної та боротьби греко-римської серед юнаків. Про це інформує Мінмолодьспорту України, передає УНН.

За підсумками турніру українські борці зібрали 12 нагород, з яких шість — найвищого ґатунку. Найбільший медальний доробок мають представники боротьби вільної.

Чемпіонський титул завоювали Владислав Остапенко (55 кг), Софія Кушнір (40 кг), Соломія Винник (53 кг), Антоніна Кулагіна (61 кг) та Оксана Чудик (65 кг).

Альбіна Рілля (46 кг) стала віце-чемпіонкою Європи. "Бронзу" континентальної першості вибороли Денис Сагалюк (80 кг), Данило Стасюк (92 кг), Тетяна Профатілова (49 кг) та Анастасія Алпєєва (69 кг).

Слід відзначити, що українські спортсменки зібрали до активу "синьо-жовтої" команди сім нагород та очолили загальнокомандний залік.

Титул "чемпіон Європи" серед спортсменів з боротьби греко-римської у вазі до 55 кг виборов наш співвітчизник Владислав Остапенко (55 кг). Гліб Скорофатов (71 кг) став бронзовим призером турніру.

Нагадаємо, що на дорослому ЧЄ з боротьби українці стали володарями кількох медалей.