ukrayinski-paralimpiytsi-zdobuli-41-medal-na-kubku-svitu-z-lizhnikh-gonok-i-biatlonu

Українські паралімпійці здобули 41 медаль на Кубку світу з лижних гонок і біатлону

• 11195 переглядiв

КИЇВ. 16 грудня. УНН. Українські паралімпійці вибороли 41 медаль на етапі Кубка світу з лижних гонок і біатлону, що відбувся у фінському місті Вуокаті. Про це повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, передає УНН.

Сьогодні, 16 грудня, завершились змагання етапу паралімпійського Кубку світу з лижних гонок та біатлону, що з 8 грудня тривав у фінському місті Вуокаті.

У змаганнях взяли участь понад 130 спортсменів з 20 країн світу.

Загалом українська команда на Кубку виборола 41 медаль: 19 золотих, 11 срібних та 11 бронзових медалей та посіла перше місце за заліком кубку світу серед країн-учасниць.

Національну паралімпійську збірну представляли 28 спортсменів (зокрема 8 спортсменів-лідерів), серед яких — 9 з порушеннями зору та 11 — з ураженнями опорно-рухового апарату.