ukrayinski-paralimpiytsi-viboroli-pershi-medali-na-kubku-svitu-z-zimovikh-vidiv-sportu

Українські паралімпійці вибороли перші медалі на Кубку світу з зимових видів спорту

• 16914 переглядiв

КИЇВ. 24 січня. УНН. Національна паралімпійська збірна команда України з зимових видів спорту розпочала змагання Кубку світу, що проходить у німецькому місті Оберіді, які є важливим спортивним етапом перед Паралімпіадою-2018, передає УНН з посиланням на НКСІУ.

У перший день змагань золоту нагороду тріумфально виборола у лижних перегонах на середній дистанції Батенкова-Бауман Юлія, яка перемогла свою споконвічну суперницю з Росії Анну Міленіну (Бурмістрову), яка виступає під нейтральним прапором, із результатом — 0,09 с.

Другий день змагань не був вдалим щодо “золота”, але приніс 3 “срібні” та 2 бронзові нагороди на довгій дистанції в лижних перегонах.

Срібні медалі вибороли: Рептюх Ігор, який був за 3 секунди від “золота”, але воно дісталось французу Бенджаміну Дав’є, Батенкова-Бауман Юлія, Шишкова Оксана.

Володарями бронзових нагород стали Яровий Максим та Буй Ірина.

Відзначимо, що наразі збірна України на 3-му місці в загальному заліку після команди, що виступає під нейтральним прапором, та США.

Зауважимо, що загалом у цьому Кубкові світу беруть участь близько 200 спортсменів-паралімпійців з 29 країн, у тім числі команда Росії, яка виступає під нейтральним прапором.

Додамо також, змагання відбуватимуться до 28-го січня.