ukrayinska-zbirna-triumfuvala-na-chempionati-yevropi-z-vazhkoyi-atletiki-sered-yunioriv

Українська збірна тріумфувала на чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів

• 7667 переглядiв

КИЇВ. 12 грудня. УНН. В Ейлаті (Ізраїль) завершився чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніроів та молоді. Українські юніори та юніорки вибороли перші загальнокомандні місця змагань, повідомляє УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

В останній та передостанній змагальні дні українські спортсмени вибороли ще кілька нагород.

Валентина Кісіль (юніори, 75+) стала срібною призеркою у сумі, ривку та поштовху, Анастасія Лисенко (молодь до 23-х років, 75+) — виборола перше місце у сумі, поштовху і ривку. Ганна Пустоварова взяла “мале срібло” у поштовху.

Роман Василевський (молодь до 23-х, 105) — бронзовий призер у сумі та поштовху, Костянтин Рева — володар “малої бронзи” у ривку; Леонід Кубишковський (105+) — бронзовий призер у сумі, поштовху та ривку, Микита Прошинський — володар “бронзи” у ривку. Максим Колець (юніори, 105+) виборов бронзову нагороду у ривку.

Як повідомляв УНН, абсолютними переможцями у ривку і поштовху стали Ганна Павлова, Володимир Гоза і Ірина Деха.