ukrayinska-fekhtuvalnitsya-kharlan-vigrala-sribnu-medal-na-turniri-fie-flemish-open

Українська фехтувальниця Харлан виграла срібну медаль на турнірі FIE "Flemish Open"

• 218551 переглядiв

КИЇВ. 2 жовтня. УНН. Українська фехтувальниця Ольга Харлан виграла срібну нагороду на турнірі FIE "Flemish Open" у Генті. Про це інформує Федерація фехтування України, передає УНН.

У змаганні взяли участь 45 спортсменок з 13 країн, серед яких чотири представниці України. Харлан на груповій стадії здобула шість перемог у шести боях, в яких загалом вона пропустила лише три удари від суперниць.

В плей-оф українка перемогла італійку Амелію Джованеллі (15:3), британку Джессіку Корбі (15:5), француженку Фостін Клап’є (15:13) та німкеню Лєну Штемпер (15:6). У фіналі поступилася 20-річній Бенедетті Фузетті з Італії – бронзовій медалістці вересневого Сателіту у Софії та чемпіонату світу серед кадетів-2019 (12:15).

Нагадаємо

У футбольній Лізі націй сезону 2022/23 завершилися всі групові матчі. Згідно з даними ESPN, українська команда заробила за турнір 1.5 мільйона євро з "фонду солідарності" Ліги націй.