ukrayinska-atletka-z-rekordom-zmagan-triumfuvala-na-marafoni-v-sofiyi

Українська атлетка з рекордом змагань тріумфувала на марафоні в Софії

• 11408 переглядiв

КИЇВ. 11 жовтня. УНН. Українка Вікторія Хапіліна стала переможницею традиційного Софійського марафону, який в 37-й раз пройшов центральними вулицями болгарської столиці, передає УНН з посиланням на "ТАРС".

Кращою серед жінок стала українка Вікторія Хапіліна, яка завершила дистанцію з новим рекордом змагань - 2:27,29 год. Вона обігнала на фініші двох кенійок, які стали срібною та бронзовою призерками. Четверта японка Харука Ямагучі.

"Змагання були досить важкими, були і гори, і вітер, і сильні суперники. Бігти доводилося максимально швидко, але все вийшло добре", - розповіла Хапіліна.

Натомість бігуни з Марокко Йозеф Сбааі і Радуан Нуіні фінішували першими, пройшовши на фініші взявшись за руки. Їх час 2 години і 13 хвилин з 3-ма секундами.

Примітно, щоб не допускати великого скупчення людей на одному місці старти проводилися з інтервалом в 15 хвилин.

Також додамо, у традиційному Софійському марафоні, який в 37-й раз пройшов центральними вулицями болгарської столиці, взяли участь близько трьох тисяч осіб.