ukrayinki-vviyshli-do-chetvirki-naysilnishikh-komand-chempionatu-yevropi-z-krosu

Українки ввійшли до четвірки найсильніших команд чемпіонату Європи з кросу

• 4069 переглядiв

КИЇВ. 11 грудня. УНН. У Чіа (Італія) відбувся чемпіонат Європи з кросу. Найкращий виступ серед атлетів української збірної був на рахунку жінок U23, передає УНН з посиланням на прес-службу ФЛАУ.

Так, у командному заліку вони посіли четверте місце, а в індивідуальному Вікторія Калюжна фінішувала восьмою.

За жіночу команду України U23 крім В.Калюжної виступали Валерія Зіненко, Наталія Стребкова і Марина Немченко. Дівчата долали дистанцію 6000 метрів. Результат Вікторії Калюжної — 19.54 хв.

Чоловіча збірна України у складі Василя Коваля, Дмитра Лашина, Дмитра Сірука, Івана Стребкова і Романа Романенка стала сьомою у командному заліку.

Вісімку найсильніших замкнули українці у віковій категорії U23 (Богдан-Іван Городиський, Микола Нижник, В’ячеслав Антонюк і Сергій Шевченко).