ukrayinka-stala-prizerkoyu-sprintu-na-biatlonnomu-kubku-ibu

Українка стала призеркою спринту на біатлонному Кубку IBU

• 7732 переглядiв

КИЇВ. 14 січня. УНН. Представниця України Надія Бєлкіна завойована свій третій подіум в гонках Кубка IBU цього сезону, інформує УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.

Черговий успіх до української біатлоністки прийшов в польському місті Душніки-Здруй, де Бєлкіна в другому з спринтів відмінно відпрацювала на вогневих рубежах, показала п’ятий хід в гонці і піднялася на бронзову сходинку п’єдесталу пошани. На фініші вона всього шістьма секундами поступилася шведці Джоанні Скоттхайм і 31 секунду — росіянці Наталії Гербулової, яка виграла тут другий спринт поспіль.

Ольга Абрамова також непогано почала гонку. Першу стрілянину вона відпрацювала дуже швидко і точно, а от на стійці трапився збій на останньому пострілі, на який спортсменці довелося затратити більше півхвилини. І навіть при тому, що обійшлося без штрафу, розраховувати на високий результат вже не доводилося: при дуже якісній, в цілому, гонці у Абрамової 17-й результат на фініші.

Ще дві наших учасниці, Марія Кручова і Яна Бондар, зуміли набрати кубкові очки, фінішувавши поруч на 35-й і 36-й позиціях відповідно. Причому обох підвела стрільба стоячи, де Марія зробила дві помилки, а Яна ніяк не може позбутися від “зачарованих” трьох промахів.

Додамо, лідером Кубка IBU залишилася шведка Інгела Андерссон, незважаючи на шалений провал в гонці, де вона фінішувала поза залікової зони 52-ю. Надія Бєлкіна завдяки двом непоганим гонкам в Душніки-Здруй, повернулася в топ-10 і зараз займає восьму сходинку.