ukrayinets-stav-nayrezultativnishim-basketbolistom-finiksu-u-gri-nba-zi-spers

Українець став найрезультативнішим баскетболістом "Фініксу" у грі НБА зі "Сперс"

• 9376 переглядiв

КИЇВ. 9 лютого. УНН. Результативний виступ продемонстрував український центровий “Фінікс Санс” Олексій Лень у домашній зустрічі регулярного чемпіонату НБА проти “Сан-Антоні Сперс”, передає кореспондент УНН.

П’ятий номер драфту з’явився на паркеті з лави запасних в середині першої чверті при рахунку 3:15. Українцю вдалося забити кидок з середньої дистанції через руки іспанця Пау Газоля, але колектив все одно розгромно поступався — 9:28.

У другому відрізку Лень не виходив на паркет. Натомість його колектив набрав найменшу кількість очок в сезоні за першу половину гри — 31, а “Сперс” навпаки — забили найбільше балів у сезоні (69).

У заключній чверті наш центровий відзначився блок-шотом Газолю, перехопленням, а також кількома забитими м’ячами з гри із порушенням правил супротивників. В заключні хвилини баталії Лень порадував домашню публіку “Санс” кількома слем-данками, а також виправив хибну спробу партнера, додавши м’яч у кільце.

За 18 хвилин проведених на паркеті українець набрав 14 очок (6/9 двоочкові, 2/4 штрафні) та став кращим бомбардиром у складі “Санс”. Також в його активі 5 підбирань, 3 передачі, 1 перехоплення і 1 блок-шот.

Зауважимо, що виступ нашого “бігмена” не врятував клуб із Арізони від розгромної поразки 81:129.

Крім того додамо, що “Санс” з 18 перемогами при 38 поразках займають 13 рядок у Західній конференції, а “Сперс” втримують 3-тє місце на Заході.