ukrayinets-shved-proviv-drugiy-poyedinok-za-shotlandskiy-seltik

Українець Швед провів другий поєдинок за шотландський "Селтік"

• 11049 переглядiв

КИЇВ. 3 липня. УНН. Шотландський "Селтік" атакувального півзахисника збірної України Мар’яна Шведа зіграв свій третій контрольний поєдинок у рамках підготовки до сезону-2019/2020, інформує УНН з посиланням на УАФ.

Суперником "Кельтів" став швейцарський "Санкт-Галлен", а український футболіст удруге поспіль вийшов на поле з перших хвилин. Швед відіграв до 78-ї хвилини, а сам матч закінчився внічию - 0:0.

Зауважимо, що наступний матч "Селтік" проведе вже в рамках кваліфікації Ліги чемпіонів 9 липня. На виїзді шотландці зіграють проти боснійського "Сараєва".

Крім того додамо, у дебютному контрольному протистоянні у складі "Селтіка" Швед відіграв повний перший тайм.

Нагадаємо, що Швед минулого сезону у формі "Карпат" провів 26 зустрічей та забив 15 голів.