ukrayinets-debyutuvav-za-barselonu-v-chempionati-ispaniyi

Українець дебютував за "Барселону" в чемпіонаті Іспанії

• 9184 переглядiв

КИЇВ. 28 вересня. УНН. Центровий збірної України з баскетболу Артем Пустовий відіграв баталію першого туру чемпіонату Іспанії проти "Гран Канарії", яка виявилася для нього першою офіційною у майці "Барселони", передає кореспондент УНН.

Матч розпочався із дальнього влучання захисника гостей Клевіна Ханнаха, а також вдалою спробою "напівгаком" від Люка Фішера. На це каталонці відповіли ривком 17:4 (двічі з-під кільця забивав Анте Томіч, триочковий поклав Кріс Сінглтон).

Наприкінці чверті на майданчик з'явився українець Артем Пустовий. За 5 секунд до сирени, він вдало обіграв суперника під кільцем та приніс команді ще два очки. В середині другого проміжку Пустовий завершив аллей-уп та оформив додатково слем-данк.

Загалом за 7:11 хвилини на паркеті Пустовий набрав 6 очок (3/5 двоочкові) та зробив одне підбирання, а його колектив розгромив "Гран Канарію" 98:78.

Додамо, що у другому турі Пустовий і компанія відправляться в гості на гру з БК "Манреса".