ukrayina-vshoste-pospil-zalishilas-bez-chs-z-cholovichogo-gandbolu

Україна вшосте поспіль залишилась без ЧС з чоловічого гандболу

• 9541 переглядiв

КИЇВ. 16 січня. УНН. В італійському Больцано завершився груповий турнір чоловічого відбору до чемпіонату світу-2019 серед команд групи 3 в якому виступала збірна України, повідомляє УНН з посиланням на ФГУ.

Збірна України в останньому турі зустрічалась з лідером — Румунією. “Жовто-блакитні” вели упродовж першого тайму з різницею у 5 голів (11:6). Всю другу половину зустрічі збірна України грала в значно ослабленому складі — без двох ключових гравців задньої лінії. Червону картку отримав розігруючий Олександр Тільте, а лівий півсередній Станіслав Жуков зазнав травми і вже не виходив на майданчик. Румуни перехопили лідерство (17:16), проте українці не припинили боротьби.

Менше ніж за дві хвилини до фінальної сирени команда Віталія Андронова мала перевагу +2 (26:24), але, як і в поєдинку проти Італії, впоратись у завершенні не вдалось — нічия 26:26.

Зазначимо, що по 4 голи забили Юрій Кубатко, Сергій Онуфрієнко, Захар Денисов та Дмитро Горіга. 44 відсотки кидків по своїх воротах відбив голкіпер Ігор Чуприна.

Зауважимо, що збірна України набрала 3 очки в 3-х матчах і завершила турнір на третьому місці. Таким чином, востаннє Україна проходила у фінальну частину Мундіалю в 2007-му році — 14 місце.

Додамо також, виграла змагання та отримала єдину путівку до плей-оф відбору збірна Румунії. Італія, яка в останньому турі перемогла Фарери 29:18, посіла друге місце.