ukrayina-viborola-olimpiysku-litsenziyu-ta-komplekt-medaley-na-chs-zi-strilbi

Україна виборола олімпійську ліцензію та комплект медалей на ЧС зі стрільби

• 8888 переглядiв

КИЇВ. 6 вересня. УНН. У Чангвоні (Корея) продовжилась боротьба за нагороди чемпіонату світу зі стрільби кульової. Українська збірна вже має у своїй скарбничці повний комплект нагород та олімпійську ліцензію, повідомляє УНН з посиланням на ММСУ.

У стрільбі з пневматичного пістолету з 10 метрів наш Павло Коростильов посів високе 4 місце, а разом з цим забезпечив собі заповітну перепустку на Ігри ХХХІІ Олімпіади 2020 року.

"Золото" та "срібло" до активу української команди завоював Данило Даниленко у віковій категорії "юніори".

Відзначимо, планетарна першість у стрілків проходить раз на 4 роки, тому представники саме цього виду спорту традиційно стають першими володарями олімпійських ліцензій.

Нагадаємо, що бронзову медаль на старті змагань здобули Олена Костевич та Олег Омельчук у змаганнях змішаних пар у стрільбі з пневматичного пістолета з дистанції 10 м.