ukrayina-popovnilas-drugoyu-medallyu-na-chye-z-borotbi-u-rosiyi

Україна поповнилась другою медаллю на ЧЄ з боротьби у Росії

• 10378 переглядiв

КИЇВ. 7 травня. УНН. Другу континентальну медаль приніс Україні борець Кирило Мєшков. Змагання чемпіонату Європи проходять у Каспійську (Росія), повідомляє УНН з посиланням на Асоціацію спортивної боротьби.

В останній день чемпіонату Європи другу бронзову нагороду для української збірної здобув молодий спортсмен — Кирило Мєшков.

На чвертьфінальній стадії Мєшков (0:11) поступився олімпійському чемпіону Ріо-2016 росіянину Абдулрашіду Садулаєву, але в втішній сутичці пройшов представника Литви Домініка Петера (4:0) і заробив право поборотися за “бронзу”.

У сутичці за медаль з грузином Іраклі Мтсутурі Мєшков поступався 0:6 і був за крок від поразки. Йому вдалося скоротити відставання до мінімуму, а за 0,6 секунди до кінця бою українець виштовхнув суперника за межі татамі і добув переможний бал.

Нагадаємо, що володаркою першої медалі на турнірі континентального значення стала Ілона Прокопевнюк.