ukrayina-peremogla-rumuniyu-ta-viyshla-u-chvertfinal-chye-z-futzalu

Україна перемогла Румунію та вийшла у чвертьфінал ЧЄ з футзалу

• 16204 переглядiв

КИЇВ. 3 лютого. УНН. На четвертий змагальний день чемпіонату Європи з футзалу збірна України стартувала на груповій стадії турніру, що відбувається у Любляні (Словенія), передає кореспондент УНН.

В перші дві хвилини ближчими до взяття воріт були румуни, які завдали трьох гострих ударів. Українці відповіли кількома моментами, однак втрата м’яча на своїй половині обернулася виходом румунів три в два і голом Савіо — 1:0. На 8 хвилині зустрічі “жовто-блакитних” врятувала поперечина. На 11 хвилині першого тайму румуни піймали наших земляків на контратаці — Ігнат став автором забитого м’ячу (2:0).

Старання підопічних Олександра Косенка призвели до відігрівання одного голу до перерви. За 33 секунди до закінчення тайму розіграш штрафного завершився точним ударом у ближній кут воріт у виконанні Тараса Королишина. За 2 секунди до перерви удар Разуванова пройшов в сантиметрах над поперечиною.

Рикошет після удару Олександра Педяша став на допомозі українцям. М’яч у результаті потрапив до дев’ятки воріт румунів на 28 хвилині протистояння — 2:2. Кілька гольових моментів створили українці біля воріт опонентів після свого голу та заволоділи тотальною ігровою перевагою. Особливо небезпечним став постріл Шотурми з гострого кута в пусті ворота — повз площини.
Вирішальний момент гри відбувся за 20 секунд до завершення основного часу матчу. Румунія зняла голкіпера на польового гравця і поплатилася за це. Петро Шотурма став автором переможного голу — 3:2.

Примітно, що другий тайм пропускав автор першого голу у грі Савіо. Причиною послугувала травма коліна.

Зауважимо, що через поразку у першій гру румунів від португальців (1:4), українська збірна достроково отримала путівку до чвертьфіналу чемпіонату Європи.

Додамо також, заключна гра для “жовто-блакитних” на груповій стадії проти Португалії пройде 4-го лютого о 18:55.