У Міністерстві спорту оцінили виступ України на Іграх у Токіо

• 22593 переглядiв

КИЇВ. 8 серпня. УНН. Міністр у справах молоді та спорту України Вадим Гутцайт поділився емоціями та думками з приводу результату України на Олімпійських іграх у Токіо, повідомляє УНН з посиланням на “Суспільне”.

Цитата

Попри лише одну золоту медаль, Гутцайт вважає великим успіхом виступ української збірної в Японії.

“19 медалей — це реально великий успіх України на Олімпійських іграх. Ми важко починали Олімпіаду, бачили, який тиск був на наших спортсменів, коли гранди наші не отримували медалей. Потім наші спортсмени почали вигравати, перемагати. Бронза — велика нагорода на Олімпіаді.

Так, нам не пощастило завоювати більше золотих медалей. Болючої поразки для всіх нас, для всієї України — поразка Олександра Хижняка. Ми 100 відсотків чекали від нього золото, все до цього йшло. Я був на його півфіналі, дуже складний бій. Він переміг, це, як говорили, був золотий бій за перше місце. Ми розуміли, що він буде чемпіоном, тому що бразилець був йому під силу. Але так сталося. Але треба дивитися, що 19 нагород, 19 медалей ми отримали. Ми в топ-20 за кількістю медалей, ми зайняли 16-е місце в заліку всіх країн. 206 учасників Олімпіади, ми — 16-е по медалям. Я вважаю, що це успіх”, — наголосив міністр.