turechchina-pid-orudoyu-luchesku-virvala-peremogu-u-shvediv-v-lizi-natsiy

Туреччина під орудою Луческу вирвала перемогу у шведів в Лізі націй

• 7660 переглядiв

КИЇВ. 12 вересня. УНН. У новому турнірі збірних від УЄФА — Ліга націй, пройшов поєдинок 2-го туру Дивізіону В у якому Швеція вдома протистояла Туреччині, повідомляє кореспондент УНН.

Чудову комбінацію розіграли скандинави на 35 хвилині. Подача в ліву зону штрафної закінчилася передачею головою в центр і верховим ударом в один дотик Кісе Теліна. Голкіпер перевів м’яч у стійку, який повернувся до форварда “Байєра”, і той завершив справу голом.

Ще більш позитивну ситуацію для шведів здійснив Клаессон на рахунку якого ефектний дальній постріл — 2:0. Дві хвилини знадобилося команді Мірчі Луческу аби скоротити відставання — представник “Мілану” Чалханоглу забив непростий м’яч з кута штрафної.

Героєм турецької сторони став Емре Акбаба із турецького “Галатасараю”. Півзахисник на 88 хвилині виявився найбільш спритним у чужій карній зоні та пробив під поперечину. На 2 компенсованій хвилині Акбаба вдало підправив м’яч головою після прострілу Гюрлера — 2:3.

Відзначимо, що турки наздогнали в турнірній таблиці росіян (по 3 бали), але мають на одну гру більше. Шведи залишились із нулем в графі набрані бали.