tsentroviy-len-proviv-pershu-pislya-travmi-gru-v-nba

Центровий Лень провів першу після травми гру в НБА

• 8016 переглядiв

КИЇВ. 6 лютого. УНН. Український центровий Олексій Лень взяв участь в домашньому поєдинку “Фінікс Санс” проти “Шарлотт Хорнетс” в рамках регулярного чемпіонату НБА, передає кореспондент УНН.

Наш співвітчизник вийшов з лави запасних і оформив слем-данк на початку другої чверті. При наступній появі на паркеті українець заробив на собі кілька порушень правил і був точним з лінії штрафних, а також відзначився аллей-упом. Загалом за 11:26 хвилини Лень забив 8 очок (2/3 двоочкові, 4/4 штрафні), набрав 5 підбирань, 1 передачу при 5 фолах.

Попри перевагу “Санс” в середині третьої чверті 78:57, клуб із Арізони примудрився програти 110:115.

Зауважимо, що уродженець міста Антрацит пропускав попередні дві зустрічі проти “Юти” і “Далласу” через пошкодження гомілкостопа.

Примітно, що “Санс” зазнали вже 7-ї поразки в останніх 8-ми проведених баталіях — 13 місце на Заході (18 звитяг в 54 поєдинках).