tsentroviy-len-proviv-odnu-iz-nayrezultativnishikh-igor-sezonu-v-nba

Центровий Лень провів одну із найрезультативніших ігор сезону в НБА

• 6318 переглядiв

КИЇВ. 2 січня. УНН. У регулярному чемпіонаті НБА пройшов поєдинок за участі команди українця Олексія Леня “Атланти Хокс” в гостях проти “Індіани Пейсерс”, передає кореспондент УНН.

Наш центровий вдруге поспіль отримав місце в старті та відкрив рахунок у грі за допомогою слем-данку. Однак, у наступній спробі забити згори завадив блок-шотом Майлз Тьорнер. Також в активі українця точне попадання в кільце після хиби партнера.

У другій чверті наш земляк забивав з фолами, а також зумів забрати м’яч на чужому щиті після свого промаху зі штрафної, і одразу слем-данком приніс команді ще два очки.

Загалом доробок Леня за 24:55 хвилини склав 19 очок (8/14 двоочкові, 0/2 триочкові, 3/7 штрафні), 7 підбирань, 2 передачі, 1 блок-шот, 1 перехоплення при 2 втратах, але його колектив зазнав поразки 108:116.

Додамо також, даний виступ став другим за результативністю для Леня в нинішньому сезоні.