totenkhem-zabiv-shist-goliv-ta-zdobuv-14-tu-peremogu-v-apl

"Тотенхем" забив шість голів та здобув 14-ту перемогу в АПЛ

• 11689 переглядiв

КИЇВ. 24 грудня. УНН. Програму 18-го туру Англійської Прем’єр-ліги завершував матч в Ліверпулі між “Евертоном” і “Тотенхемом”, передає кореспондент УНН.

Рахунок у зустрічі відкрив англійський півзахисник “ірисок” Тео Уолкотт (21 хвилина), але до кінця тайму “шпори” відповіли одразу трьома м’ячами у виконанні Сон Хин-Міна, Деле Аллі та Харі Кейна.

По перерві команди обмінялися швидкими голами. За гостей відзначився Крістіан Еріксен, а за “Евертон” Сігурдссон. Засумніватися в успіху лондонців не дали наступні голи від Сон Хин-Міна і Кейна, які оформили дублі — 6:2.

Відзначимо, що “Евертон” продовжив безвиграшну серію до 5-ти поєдинків — 24 очки і 11 місце. “Тотенхем” серед лідерів — 42 пункти й 3-й рядок.