totalniy-triumf-atletki-z-yamayki-zaynyali-uves-pyedestal-na-olimpiadi-v-tokio

Тотальний тріумф: атлетки з Ямайки зайняли увесь п'єдестал на Олімпіаді в Токіо

• 23280 переглядiв

КИЇВ. 31 липня. УНН. На Олімпійський іграх в Токіо відбувся фінальний забіг на 100 метрів серед жінок в рамках якого виключно спортсменки із Ямайки завоювали усі медалі, інформує УНН з посиланням на сайт змагань.

Елейн Томпсон святкувала перемогу і встановила новий олімпійський рекорд – 10,61. Попередній рекорд, який протримався 32 роки становив 10,62 с.

На п'єдесталі опинилися ще дві спортсменки з Ямайки - Шеллі-Енн Фрейзер-Прайс прийшла другою, поступившись переможниці 0,13 секунди, а Шеріка Джексон фінішувала на третьому місці, програвши всього на 2 соті більше, ніж Фрейзер-Прайс.

Для збірної Ямайки дані медалі стали першими завойованими на ОІ-2020. Збірна перемістилася на 29 місце в загальному заліку.