tenisistka-z-kharkova-zavoyuvala-tretiy-dorosliy-titul-na-mizhnarodniy-areni

Тенісистка з Харкова завоювала третій дорослий титул на міжнародній арені

• 14014 переглядiв

КИЇВ. 6 січня. УНН. У фіналі турніру ITF World Tennis Tour з призовим фондом в 25 тис. дол. перемогу святкувала українська тенісистка Дар'я Лопатецька, інформує УНН з посиланням на ITF.

Півтори години їй знадобилося аби обіграти представницю Чехії Барбору Штефкову - 6:4, 6:2.

По ходу зустрічі Лопатецька один раз подала навиліт при одній подвійній помилці, реалізувала п'ять з восьми брейк-пойнтів і програла два гейми на власній подачі.

На шляху до трофею Лопатецько по черзі впоралася із супротивом британки Лумсден, господарки змагань Чонг, японки Намігати та чешки Кілнарової.

Даний титул став для 15-річної харків'янки першим на турнірах з подібним призовим фондом і третім в професійній кар'єрі.

Зазначимо, що за перемогу на турнірі в Гонконзі Лопатецькій буде додано 50 очок до заліку рейтингу WTA.

Нагадаємо, тенісистка Цуренко втратила перемогу у фіналі турніру WTA Premier в Брісбені.