tenisistka-yastremska-stala-naymolodshoyu-uchasnitseyu-v-istoriyi-malikh-pidsumkovikh-turniriv-wta

Тенісистка Ястремська стала наймолодшою учасницею в історії малих Підсумкових турнірів WTA

• 10492 переглядiв

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. Друга ракетка України Даяна Ястремська вперше виступить на малому Підсумковому турнірі сезону, на якому грають тенісистки, які посіли 9-20 місця в чемпіонській гонці. Про це інформує сайт "Великого тенісу України", передає УНН.

За інформацією порталу “Великий теніс України” від виступу в Чжухаї відмовилися американки Аманда Анісімова і Слоан Стівенс. Це дозволило одеситці напряму потрапити в список учасниць.

Крім Ястремської на WTA Elite Trophy кваліфікувалися Кікі Бертенс (8 ракетка світу), Аріна Соболенко (16), Софія Кенін (15), Медісон Кіс (14), Петра Мартіч (17), Еліс Мертенс (19), Елісон Ріск (20), Донна Векич (21), Марія Саккарі (29) і Чжен Сайсай (wild card, 36).

На останнє місце претендують чешка Кароліна Мухова (35), росіянка Анастасія Павлюченкова (40) і німкеня Юлія Гьоргес (26). На даний момент до складу учасниць проходить Мухова, якій для поїздки в Чжухай потрібно, щоб Гьорргес і Павлюченкова програли в фінальних матчах в Люксембурзі і Москві. Якщо Павлюченкова виграє “Кубок Кремля”, то в Чжухай поїде саме вона. Гьоргес необхідно вигравати фінал в Люксембурзі і сподіватися на успіх Бенчіч в Москві.

Крім того зазначимо, що за п’ять років проведення WTA Elite Trophy Ястремська стане наймолодшою учасницею турніру. Раніше в 20-річному віці на малому Підсумковому турнірі виступали Медісон Кіс (2015) і Аріна Соболенко (2018) і обидві не зуміли подолати груповий раунд.

Також додамо, у нинішньому сезоні 19-річна українка (28 ракетка світу) виграла два титули WTA в Хуахіні і Страсбурзі та показала кращий результат на рівні Великих Шоломів, дійшовши до четвертого кола на Вімблдоні.