tenisist-z-ukrayini-stav-triumfatorom-turniru-v-tunisi

Тенісист з України став тріумфатором турніру в Тунісі

• 12986 переглядiв

КИЇВ. 10 січня. УНН. Представник українського тенісу Ерік Ваншельбойм виграв другий титул у кар’єрі, повідомляє УНН із посиланням на сайт "Великого тенісу України".

У вирішальному матчі турніру "ITF World Tennis Tour" український тенісист обіграв представника місцевого тенісу Скандера Мансурі, посіяного під третім номером - 3:6, 6:4, 6:3. У другому сеті Ваншельбойм зумів відігратися з рахунку 1:3 на користь суперника.

Примітно, що фінал тривав дві години. 19-річний українець допустив дві подвійні помилки, зробив шість брейків і програв п'ять геймів на своїй подачі.

Зауважимо, у 2019-му році Ваншельбойм став чемпіоном 15-тисячника у китайському Аньніні.

Як повідомлялося раніше в УНН, розгромна перемога вивела Костюк у чвертьфінал тенісного турніру в Абу-Дабі.