suspilna-pidtrymka-reznikova-na-posadi-ministra-oborony-zavzhdy-bula-vyshchoiu-nizh-u-chynnoho-ministra-umierova-opytuvannia

Суспільна підтримка Резнікова на посаді міністра оборони завжди була вищою, ніж у чинного міністра Умєрова - опитування

 • 15809 переглядiв

Результати всеукраїнського опитування, проведеного нещодавно Соціологічної групою "Рейтинг", свідчать, що в суспільстві наростає несхвалення діяльності чинного міністра оборони України Рустема Умєрова, пише УНН, посилаючись на оприлюднені результати.

Середні узагальнені показники схвалення/несхвалення протягом вересня-жовтня 2024 року щодо діяльності міністра розподілилися наступним чином: 7% - цілком схвалюють; 33% - скоріше схвалюють; 20% - скоріше не схвалюють; 14% - зовсім не схвалюють. Водночас, 26% не мали відповіді.

Окрім того, якщо розглянути ці показники у динаміці, починаючи з моменту призначення Умєрова міністром, то стає помітним, що рівень схвалення його дій знижується. Так, якщо у лютому 2024 року (Умєров обійняв посаду міністра у вересні 2023 року) його діяльність зовсім не схвалювали 12% опитаних, то у вересні - уже 14%; у лютому цього ж року скоріше не схвалювали його діяльність 16% респондентів, а у вересні цей показник уже досягнув 20%.

Примітно, що показники несхвалення діяльності Олексія Резнікова на посаді міністра були скромнішими - максимуму вони досягли у лютому 2023 року, і тоді зовсім не схвалювали його роботу 7% опитаних, а скоріше не схвалювали - 13%. Водночас рівень схвалення у "кризовий" для Резнікова лютий 23-го року був вищим, ніж в Умєрова за час перебування на посаді: 26% респондентів у лютому вказали, що "цілком схвалюють" діяльність Резнікова, а ще 36% обрали позицію "скоріше схвалюю". Також у колишнього міністра був нижчим і показник невизначеності, що може свідчити про вищий рівень обізнаності суспільства про діяльність Резнікова на посаді міністра.

Довідково

Опитування проведене Соціологічною групою "Рейтинг" на замовлення Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту. Опитування проводилося по всій території України (окрім окупованих територій Криму і Донбасу) з 27 вересня по 1 жовтня 2024 року. Метод опитування – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних номерів. Усього було опитано n=2000 жителів України віком від 18 років і старше. Вибірка не включає українців, які зараз не перебувають в Україні. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95 не перевищує 2,2% Коефіцієнт досяжності респондентів – 7%.

Популярні

Новини по темі