suprotivnik-ukrayini-po-lizi-natsiy-rozgromiv-daniyu

Супротивник України по Лізі націй розгромив Данію

• 14526 переглядiв

КИЇВ. 6 вересня. УНН. У місті Трнава пройшов товариський поєдинок футбольних національних збірних Словаччини та Данії, передає кореспондент УНН.

Подача з правого кута штрафної від Юрая Куцки призвела до голу головою у виконанні Адама Немеца. У даному епізоді воротар датчан вирішив не діяти на виході та поплатився за це. На 29 хвилині словаки втратили реальний шанс аби подвоїти перевагу.

Владімір Вайсс вийшов на побачення з голкіпером датчан, який відзначився сейвом. На добиванні в рамку воріт не поцілив Куцка.

Через п’ять хвилин футболісти Словаччини продовжили демонструвати високий клас, але з ближнім пострілом Вайсса знову з труднощами впорався кіпер. До кінця тайму словаки досягли свого. Альберт Руснак отримав передачу від Куцки, зробив паузу, прибрав захисника, і знайшов слабке місце у воротаря — 2:0.

У другому таймі словаки також володіли ініціативою і відзначилися ще одного разу. Автогол у пасиві датчанина Фогта.

Примітно, що за датчан виступали гравці низьких дивізіонів країни, адже раніше розгорівся скандал між футболістами основи та Федерацією футболу Данії через різні погляди відносно комерційного використання іміджевих прав спортсменів.

Зазначимо також, зустріч Ліги націй у Дивізіоні В між Україною та Словаччиною пройде 9-го вересня.