stribuna-u-vodu-i-kvashu-nazvano-kraschim-sportsmenom-ukrayini-v-chervni

Стрибуна у воду І.Квашу названо кращим спортсменом України в червні

• 8735 переглядiв

КИЇВ. 3 липня. УНН. Національний олімпійський комітет України визнав стрибуна у воду Іллю Квашу найкращим спортсменом червня в Україні, передає УНН з посиланням на НОК України.

Лауреатом місяця став Ілля Кваша, який на європейській першості зі стрибків у воду в українській столиці тричі підіймався на п’єдестал пошани.

На 1-метровому трампліні спортсмен здобув медаль найвищого ґатунку, а на 3-метровому в індивідуальних стрибках та синхронні разом з Олегом Колодієм двічі виборював срібні нагороди.

Відзначимо, що для І.Кваші це вже третє високе визнання Національного олімпійського комітету України. Раніше він отримував визнання найкращого спортсмена березня-2008 та квітня-2009.

Примітно, що наставницю стрибуна у воду Тетяну Мар’янко названо найкращим тренером першого літнього місяця.

Зауважимо, що підводячи підсумки спортивного місяця Експертна комісія НОК відзначила високі здобутки українців на домашніх чемпіонатах Європи зі стрибків у воду та боксу, на яких наші збірні посіли перші загальнокомандні місця, а також досягнення наших шпажистів на чемпіонаті Європи з фехтування.

Додамо також, 29-річний уродженець Миколаєва є багаторазовим чемпіоном та призером Європи, срібним призером світу,а також володарем “бронзи” Олімпійських ігор в Пекіні (2008).