stiyka-zavadila-yarmolenku-vidznachitisya-u-poyedinku-proti-kluba-zinchenka

Стійка завадила Ярмоленку відзначитися у поєдинку проти клуба Зінченка

• 11367 переглядiв

КИЇВ. 18 липня. УНН. У півфіналі товариського турніру Прем'єр-ліги Азія Трофі зустрілися клуби українських гравців – "Вест Хем" Андрія Ярмоленка протистояв "Манчестер Сіті" Олександра Зінченка, повідомляє кореспондент УНН.

Обидва українці провели перший тайм в запасі. Ярмоленко з'явився зі стартовим свистком другої половини при рахунку 2:1 на користь "міщан". З 62 хвилини Зінченко також вийшов на поле замінив Анхеліньйо.

За 15 хвилин до кінця основного часу Ярмоленко втратив гольову нагоду. Чічаріто провів удар зі штрафного, кіпер Рауль Браво парирував м'яч прямо на українця, який з кількох метрів бодай і з не комфортної позиції, але поцілив тільки у штангу.

Сам матч закінчився виграшем "МС" 4:1 за який дубль оформив Стерлінг, а також забили Давід Сільва і Нмеча. За "молотобійців" відзначився Нобл з пенальті.

Додамо, в іншому півфіналі зустрінеться "Ньюкасл" із "Вулверхемптоном".