stav-vidomim-pershiy-finalist-kubku-ispaniyi-z-futbolu-abo-sevilya-pershoyu-probilasya-do-finalu-kubku-ispaniyi

"Севілья" першою пробилася до фіналу Кубку Іспанії

• 10250 переглядiв

КИЇВ. 8 лютого. УНН. На стадіоні “Рамон Санчес Пісхуан” “Севілья” у матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубку Іспанії приймала футболістів “Леганесу”, передає кореспондент УНН.

Перший небезпечний момент у грі відразу трансформувався в гол. Муріель пройшов опонента на правому фланзі і після свого ж прострілу у підкаті віддав гольовий пас на 23-річного аргентинського півзахисника Хоакіна Корреа. Який доправив м’яч практично у пусті ворота — 1:0. До перерви ще один м’яч міг побувати у сітці воріт гостей, але захисник став на заваді удару у площину воріт у виконанні Банеги.

По перерві гострі дальні удари виконали нападник Бовю і півзахисник “Леганесу” Рубен Перес. Обом не вистачило точності. Надалі андалузці контролювали хід подій на полі та конвертували це в друге взяття воріт наприкінці протистояння. Автором голу став італієць Франко Васкес — 2:0.

Таким чином, до фіналу пробилася “Севілья”, адже результат першого поєдинку був нічийним — 1:1.

Варто зазначити, що супротивником підопічних Вінченцо Монтелли по фіналу Кубку стане переможець пари “Барселона” — “Валенсія”.