stali-vidomimi-finalisti-cholovichogo-turniru-rolan-garros

Стали відомими фіналісти чоловічого турніру "Ролан Гаррос"

• 15948 переглядiв

КИЇВ. 12 червня. УНН. Визначилися перші фіналісти Відкритого чемпіонату Франції з тенісу – "Ролан Гаррос", в чоловічому одиночному розряді, передає УНН з посиланням на сайт турніру.

У стартовому півфіналі 22-річний грецький тенісист Стефанос Ціціпас, посіяний під 5 номером, обіграв представника Німеччини Алекснадра Звєрєва (6) – 6:3, 6:3, 4:6, 4:6, 6:3.

Ціціпас став наймолодшим учасником фіналу на Відкритому чемпіонаті Франції з 2008 року (тоді титул виграв 23-річний Рафаель Надаль).

У другій баталії зустрічалися перший сіяний серб Новак Джокович і третій сіяний – іспанець Рафаель Надаль. Більше кількість невимушених помилок у Надаля (54:37) допомогла сербу святкувати перемогу – 3:6, 6:3, 7:6 (4), 6:2.

Довідка

34-річний серб проведе свій 29 фінал на турнірах "Великого Шолома" і 6-й - на Відкритому чемпіонаті Франції. За свою кар'єру Джокович тільки раз ставав чемпіоном змагань - в 2016 році, коли у фіналі обіграв Енді Маррея.