stali-vidomi-pivfinalni-pari-chye-z-futzalu

Стали відомі півфінальні пари ЧЄ з футзалу

• 12850 переглядiв

КИЇВ. 7 лютого. УНН. У Любляні (Словенія) на арені "Стожице" пройшли заключні чвертьфінальні поєдинки чемпіонату Європи з футзалу за підсумками яких були сформовані пари 1/2 фіналу, інформує УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Національна збірна Португалії одержала найбільш розгромну перемогу серед усіх поєдинків даної стадії. Португальці не залишили шансів команді Азербайджану – 8:1.

Одразу кілька рекордів відбулося у цій зустрічі. Автор покеру Рікардінью став кращим бомбардиром в історії футзальних чемпіонатів Європи - 21 гол у фінальній стадії.

Окрім того, Португалія першою в історії футзальних ЧЄ забила п'ять м'ячів ще до перерви.

Відзначимо, що супротивником португальців за місце у фіналі стане Росія, яка здолала господарку турніру Словенію 2:0.

Зауважимо, що іншу пару склали головні фаворити змагань іспанці та казахи. Іспанія на своєму шляху здолала Україну 1:0, а казахи обіграли сербів 3:1.

Додамо також, півфінальні баталії пройдуть 8-го лютого починаючи з 19:00.