sogodni-shakhtar-provede-drugiy-match-sezonu-v-lizi-chempioniv

Сьогодні "Шахтар" проведе другий матч сезону в Лізі чемпіонів

• 8630 переглядiв

КИЇВ. 2 жовтня. УНН. Стадіон “Парк Олімпік Ліонне” прийме зустріч другого туру групової стадії Ліги чемпіонів у квартеті F за участі французького “Ліону” та українського “Шахтаря”, повідомляє УНН.

У минулій Лізі чемпіонів “Шахтар” програв три з чотирьох гостьових матчі — винятком був поєдинок з “Фейєноордом” (2:1) у третьому турі групового етапу. До сезону 2017/18 “гірники” виграли п’ять поспіль єврокубкових зустрічей на виїзді — всі в Лізі Європи.

В останній раз з представником Франції “Шахтар” змагався на груповому етапі ЛЧ-2015/16, коли двічі програв “Парі Сен-Жермен” — 0:3 вдома і 0:2 на виїзді. Після другої гри перервалася серія з трьох перемог донеччан у Франції. Всього ж в семи поєдинках на французькій землі “Шахтар” здобув чотири перемоги при трьох поразках.

Обидва попередніх домашні матчі з українськими клубами “Ліон” виграв з однаковим рахунком 1:0. В останній раз це трапилося в 1/16 фіналу Ліги Європи-2013/14 в дуелі з одеським “Чорноморцем”. У чотирьох поєдинках з представниками України “Ліон” домігся трьох перемог при одній нічиїй. Різниця забитих і пропущених м’ячів — 5:0.

Зазначимо, що після тріумфу в Манчестері над “Сіті” у першому турі ЛЧ (2:1), “Ліон” взяла верх над “Олімпіком” 4:2 і “Діжоном” 3:0 у Лізі 1. Остання перемога стала для “ліонців” найбільшою в сезоні. Серія з трьох перемог у всіх турнірах перервалася на вихідних — 1:1 вдома з “Нантом”.

Зауважимо, що кращий снайпер “Ліона” в чемпіонаті Франції — Бертран Траоре. Всі чотири своїх голи він забив вдома.

Додамо також, стартовий свисток зустрічі о 22:00 дасть латвійський арбітр Андріс Трейманіс.