skripnik-oderzhav-pershu-peremogu-u-sparingakh-na-choli-zori

Скрипник одержав першу перемогу у спарингах на чолі "Зорі"

• 8989 переглядiв

КИЇВ. 2 липня. УНН. Луганська "Зоря" провела перший контрольний матч на навчально-тренувальних зборах в Словенії. Про це інформує УНН з посиланням на сайт луганчан.

Суперником "Зорі" став чемпіон Північної Македонії футбольний клуб "Шкендія".

На 19-й хвилині луганчани забили свій перший м'яч на нинішніх зборах. Владислав Кочергін зважився на удар метрів з 20-ти і не прогадав - м'яч влучив у кут воріт опонента - 1:0.

Також результативно "Зоря" провела кінцівку зустрічі і в останні дві хвилини двічі "розписалися" у воротах суперника. Спочатку, на 89-й хвилині після передачі Микити Каменюки відзначився Єгор Шалфеєв - 2:0. А буквально через хвилину забив і Артем Громов - 3:0.

Примітно, що у нинішньому сезоні "Шкендія" спробує свої сили в кваліфікації до Ліги Чемпіонів.

Додамо, вже 4 липня "Зоря" проведе другий контрольний матч. Суперник - хорватський "Хайдук".