shved-prinis-molodizhniy-zbirniy-ukrayini-chetvertu-peremogu-u-vidbori-na-chye

Швед приніс молодіжній збірній України четверту перемогу у відборі на ЧЄ

• 10836 переглядiв

КИЇВ. 12 вересня. УНН. Збірна України з футболу складена з гравців віком до 21-го року приймала на “Славутич-Арені” однолітків з Андорри в рамках 8-го туру відбіркового циклу до чемпіонату Європи, передає кореспондент УНН.

У зустрічі із записним аутсайдером “жовто-блакитні” домінували весь поєдинок, але відзначитися зуміли тільки одного разу.

Спочатку Попову вдалося забити гол у першому таймі, але арбітр його не зафіксував через те, що у боротьбі українець поклав руки на плечі опоненту та відштовхнув візаві.

Найбільш активним виглядав Мар’ян Швед. Представник “Карпат” завдавав двох гострих ударів: одного разу м’яч пройшов над поперечиною, іншого — воротар вдало відбив.

Саме Швед врятував команду Головка від втрати очок. На півзахисникові було порушено правило у штрафній, але той з пенальті запустив м’яча високо над поперечиною. Проте із антигероя він перевтілився в зірку гри, коли на 87 хвилині з-під опіки двох опонентів завдав точного вдару у дальню дев’ятку з дуже дальньої відстані — 1:0.

Таким чином, українці набрали 14 очок і завдяки різниці пропущених та забитих випереджають шотландців, займаючи другий рядок.

Додамо, що лідером групи є Англія — 20 балів.