shevchenko-nazvav-zasluzhenoyu-peremogu-ukrayini-u-sparingu-nad-estoniyeyu

Шевченко назвав заслуженою перемогу України у спарингу над Естонією

• 14771 переглядiв

КИЇВ. 15 листопада. УНН. Головний тренер національної команди України Андрій Шевченко провів прес-конференцію після товариського поєдинку зі збірною Естонії (1:0), інформує УНН з посиланням на прес-службу УАФ.

Наставнику дуже сподобався малюнок гри підопічних до перерви, а після, на його думку, в українців сталася нервозність.

“Естонці були заряджені. Ця команда добре закривається в обороні, перекриває зони. Нам важливо було забити перший гол. Ми створили достатньо моментів, контролювали м’яч, але нам це довго не вдавалося. Сьогодні важливо було дати можливість вийти на поле тим, хто менше грав у попередніх матчах. Я дуже задоволений нашими діями в першому таймі, структура гри зберігалася. За рахунок володіння, переведення м’яча з флангу на фланг ми створювали моменти, але не вистачало реалізації. У другому таймі пішли заміни, гравці почали поспішати, виникала нервозність. Ми мали в кінцівці діяти інакше. Проте ми все-таки забили. Наша перемога є заслуженою”, — підкреслив коуч.

Наставник також розповів про відпочинок гравців основної обойми збірної та наданий шанс іншій когорті футболістів.

“Футболістам, які сьогодні отримали шанс, треба конкурувати з нашими провідними виконавцями. Ми маємо знати, на кого можемо розраховувати. Для мене було важливо побачити, що хлопці розуміють наші вимоги. Сьогодні були відсутні Маліновський, Зінченко, Степаненко, Марлос — провідні футболісти, які відіграють важливу роль. У неділю ми будемо грати з іншим, більш серйозним суперником, тому ця інформація була корисною”, — підкреслив Шевченко.

Нагадаємо, що у поєдинку з естонцями єдиний гол у додатковий час забив Роман Безус.