shalke-konoplyanki-probilis-v-tretiy-raund-kubku-nimechchini

"Шальке" Коноплянки пробились в третій раунд Кубку Німеччини

• 10896 переглядiв

КИЇВ. 25 жовтня. УНН. У другому раунді Кубку Німеччини ФК "Шальке" обіграв на виїзді команду третьої німецької ліги "Веєн" з рахунком 3:1, повідомляє УНН з посиланням на сайт гельзенкірхенців.

Якщо в першому таймі забивали лише гості: Ді Санто (26 хв) і Бюргшталлер (30), то в другому тільки господарі: Мінцель забив у свої (53), а Блач в чужі (74).

Зазначено, що Коноплянка, який відіграв в результаті матч цілком, міг вписати своє ім'я на табло, але блискуче обігравши всю оборону, у ворота наш співвітчизник не влучив вже на 90 + 3 хвилині матчу.

Варто відзначити, що поєдинки 1/8 фіналу пройдуть 19 і 20 грудня 2017-го року, а суперник "Шальке" стане відомим після жеребкування 29-го жовтня.

Додамо також, 28 жовтня "Шальке" проведе матч чемпіонату Німеччини. Гостем "Фельтінс-Арени" стане "Вольфсбург".