shakhtar-zaznav-rozgromnoyi-porazki-u-startoviy-gri-2019-roku

"Шахтар" зазнав розгромної поразки у стартовій грі 2019 року

• 12632 переглядiв

КИЇВ. 23 січня. УНН. Лідер чемпіонату України з футболу донецький “Шахтар” провів перший контрольний поєдинок на турецькому зборі. Опонентом “гірників” став хорватський “Хайдук”, передає кореспондент УНН.

За фол Матвієнка у власній карній зоні Цакташ реалізував пенальті та вивів хорватів вперед на 21 хвилині, а вже через дві хвилини “Хайдук” мав перевагу в два м’ячі. Провал у захисті обернувся пропущеним м’ячем від Деліча.

Доволі швидко один м’яч відквитали українці завдяки удару головою Дентіньо. Проте надалі відзначалися тільки команда-суперниця. Жайро обіграв П’ятова та надіслав ігровий снаряд у порожню сітку воріт (40 хв), а Текліч засмутив команду Фонсеки дальнім пострілом (60 хв) — 1:4.

Зауважимо, що 26 січня “Шахтар” проведе другий контрольний матч на зборах. Суперником “гірників” стане чемпіон Азербайджану “Карабах”.