shakhtar-zaznav-porazki-vid-kitayskogo-fk-tszyansu

"Шахтар" зазнав поразки від китайського ФК "Цзянсу"

• 15474 переглядiв

КИЇВ. 7 лютого. УНН. Донецький “Шахтар” в рамках товариського турніру “Dubai Cup” зустрівся із китайською командою італійського фахівця Фабіо Капелло ФК “Цзянсу Сунін”, повідомляє УНН з посиланням на сайт “гірників”.

Основна боротьба розгорнулася в центрі, де в атакуючим діям Віктора Коваленко протистояв гравець збірної Бразилії Рамірес. За 45 хвилин команди створили по кілька небезпечних моментів, але відкрити рахунок не змогли. В середині тайму Цзі Сян реалізував штрафний, але арбітр зафіксував офсайд і гол не зарахував.

“Шахтар” міг відзначитися після комбінації, яку розіграли Коваленко і Матвієнко, але лівий захисник донеччан пробив поруч з дальньою стійкою.

У другому таймі головний тренер “помаранчево-чорних” випустив практично всіх заявлених на матч. Здавалося, свою перевагу “Шахтар” ось-ось втілить в голи, але удари Зубкова і Дентіньо не принесли успіху. На 71-й хвилині відмінний момент виник у Патріка і знову Дентіньо, який повинен був пробити воротаря “Цзянсу Сунін” Лі Хайтао. Єдиний же м’яч в поєдинку влетів в сітку під завісу зустрічі. На 77-й хвилині рідкісна атака “Цзянсу Сунін” завершилася ударом Цао Хайціна з-за меж штрафного — 1:0.

Склад “Шахтаря”: Кудрик (Шевченко, 46), Бутко (Петряк, 61), Хочолава (Гречишкін, 61), Ордець (Ракицький, 79), Матвієнко (Ісмаїлі, 79), Танковскій (Степаненко, 79), Дентіньо (Фред, 79), Патрік (Бернард, 79), Зубков (Марлос, 79), Коваленко (к) (Тайсон, 79), Бланко Лещук (Фомін, 61)

Додамо також, завтра “Шахтар” проведе заключний спаринг в ОАЕ. Суперником “гірників” у рамках “Dubai Cup” буде “АІК” (Швеція).