shakhtar-zaznav-pershoyi-porazki-za-pivtora-roki-v-upl

"Шахтар" зазнав першої поразки за півтора роки в УПЛ

• 12466 переглядiв

КИЇВ. 2 березня. УНН. 20-й тур чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги завершився матчем між "Ворсклою" та "Шахтарем" в Полтаві, повідомляє кореспондент УНН.

У першому таймі два гострих моменти створили господарі і один з них виявився результативним. Втрата м'яча у власній карній зоні від Алана Патріка коштував пропущеного гола від Степанюка.

По перерві полтавчани продовжували створювати гольові моменти біля чужих воріт, але жодної не реалізували. У "гірників" варто згадати кілька ударів Коноплянки. Як наслідок 1:0 за полтавчанами, які з 84 хвилини догравали матч у меншості.

Додамо, що "Шахтар" зазнав першої поразки у Прем’єр-лізі з 11 серпня 2018 року, перервавши свою безпрограшну серію із 48-ми матчів.