shakhtar-zavoyuvav-drugu-peremogu-pri-de-dzerbi

“Шахтар” завоював другу перемогу при Де Дзербі

• 15895 переглядiв

КИЇВ. 6 липня. УНН. Третій контрольний матч літніх зборів “Шахтар” провів з німецьким “Тюркгюджю”, передає УНН з посиланням на прес-службу “помаранчево-чорних”.

Початок матчу видався гострим з обох боків, а перший момент створили “оранжево-чорні”, проте удар Дентіньо потягнув голкіпер суперника Фоллат. Слідом довелося вступити до гри й воротареві донеччан — Трубін урятував після пострілу здалеку.

А за кілька хвилин на виручку прийшла поперечина, що прийняла на себе штрафний удар футболіста “Тюркгюджю”. У середині тайму ще низку шансів відзначитися мав Дентіньо: дві спроби бразильця припали в кіпера, ще в одному епізоді м’яч пролетів поруч з воротами. Загалом уся перша половина проходила за відчутної переваги “Шахтаря”, однак реалізувати її вдалося лише за дві хвилини до перерви. Судаков розігнав контратаку й заграв Манора Соломона, якого збили у штрафному майданчику. Зароблений пенальті впевнено пробив сам ізраїльтянин, розвівши м’яч і воротаря по різних кутах, — 1:0.

На 61-й хвилині Роберто Де Дзербі освіжив команду замінами, випустивши Додо, Марлона, Корнієнка, Майкона, Тете, Педріньйо та Сікана. Гра одразу ж стала більш динамічною, а водночас повернулися й небезпечні моменти. Педріньйо вивів на удар Сікана (сейв воротаря), а потім і Тете (захисник завадив пробити). Бондаренко бив головою після стандарту (неточно), а Корнієнко з правої крутив у дальній кут (у сантиметрах від стійки). І геть нелогічним на тлі атак “оранжево-чорних” став гол суперника, який скористався своєю чи не єдиною нагодою: на 81-й хвилині Слишкович виграв верхову боротьбу та зрівняв рахунок. Однак віддавати німцям перемогу “гірники” не збирались, і вже на 85-й хвилині після багатоходової комбінації, розіграної від власних воріт, на передачу Додо відгукнувся Михайло Мудрик, замкнувши дальню штангу — 2:1.

Заключний контрольний матч “гірники” проведуть 9 липня з німецьким “Шальке”.

Варто нагадати

До цього “Шахтар” при новому тренері здобув одну перемогу та зазнав однієї поразки.