shakhtar-u-rezultativniy-gri-peremig-u-pershomu-sparingu-mizhsezonnya

"Шахтар" у результативній грі переміг у першому спарингу міжсезоння

• 11254 переглядiв

КИЇВ. 30 червня. УНН. Програму товариських зустрічей у міжсезонні чемпіони України “Шахтар” відкрили поєдинком із представником регіональної ліги Німеччини “Захід” — “Редінгхаузеном”. Про це повідомляє сайт “гірників”, передає УНН.

“Помаранчево-чорні” швидко захопили територіальну перевагу, і вже в дебюті міг відзначитись Олександр Зубков. 20-річного півзахисника у штрафному суперника знайшов пасом В’ячеслав Танковський, але оборона “Редінгхаузена” завадила українцеві завдати прицільного удару. На 4-й хвилині гарний шанс мав Давид Хочолава: грузин пробивав головою після подачі кутового, однак м’яч пройшов поруч зі штангою.

“Оранжево-чорні” берегли м’яч і непогано виходили з-під високого пресингу німців. Утім саме суперникові вдалося відкрити рахунок: Крістіан Меллерінг опинився один перед воротами і переграв Олега Кудрика. Футболістам “Шахтаря” знадобився час, аби налагодити дії в атаці й почати створювати моменти. На 27-й хвилині Тарас Степаненко таки відправив м’яч у сітку, проте арбітр угледів порушення правил. Одразу ж Зубков чудово розібрався на правому фланзі та віддав влучний пас на Тайсона — голкіпер “Редінгхаузена” врятував команду. Невдовзі після удару Танковського й воротар був безсилим, але партнерів підстрахував захисник, який вибив м’яч з лінії воріт. Щоправда, вже наступний випад “гірників” виявився результативним. Тайсон на 32-й хвилині пробив прицільно в кут — 1:1. До завершення тайму донеччани невпинно атакували, однак на перерву команди пішли за рівного рахунку.

На другу половину зустрічі Паулу Фонсека виставив цілковито оновлений склад. Особливою активністю протягом стартових хвилин вирізнявся Марлос. Саме він на 55-й хвилині створив момент для Факундо Феррейри, й аргентинець у дотик відправив м’яч просто в ціль — 2:1.

Варто відзначити також дії Дарійо Срни, який регулярно загострював гру на своєму правому фланзі. Так, після навісу капітана міг забивати Дентіньо, проте удар бразильця припав на захисника. На 72-й хвилині Тобіас Штефен після рідкісного випаду зрівняв рахунок влучним ударом. Утім Д.Срна знову вивів “Шахтар” уперед: стандарт у його виконанні вийшов ідеальним — 3:2. Шанс відзначитись мав Факундо Феррейра, але форвард не зміг скористатися гарним пасом п’ятою від Марлоса. Зрештою на 85-й хвилині м’яч опинився в сітці воріт “Редінгхаузена”. Знов асистентом виступив Марлос, а завершив комбінацію потужним ударом Алан Патрік — 4:2. Наприкінці поєдинку донеччани пропустили контратаку, і Брошл скоротив відстань у рахунку до мінімуму 4:3.

“Мені сподобалась команда суперника, гідно грала проти нас. „Шахтар“ мав багато моментів: забили чотири м’ячі, щоправда, через власні помилки пропустили три, дещо прикро. Збір щойно розпочався, ще є час, аби внести необхідні корективи”, — зауважив О.Зубков.

Зауважимо, що наступний матч “гірники” проведуть 1 липня в Дюльмені. Суперник “оранжево-чорних” — німецький “Бохум”, що виступає в Другій Бундеслізі.