shakhtar-u-19-u-menshosti-zigrav-u-nichiyu-v-matchi-yunatskoyi-ligi-uyefa

"Шахтар" U-19 у меншості зіграв у нічию в матчі Юнацької ліги УЄФА

• 9906 переглядiв

КИЇВ. 22 жовтня. УНН. У третьому турі групового етапу Юнацької ліги УЄФА "Шахтар" U-19 поділив очки із однолітками зі загребського "Динамо", повідомляє кореспондент УНН.

На старті другої половини представник "гірників" був знесений у підкаті суперником. Ударом по центру воріт Артем Бондаренко відкрив рахунок з 11-метрвоої точки. Тільки 5 хвилин знадобилося гостям аби встановити паритет. Кіпер не впорався із підступним ударом низом від Янковича – 1:1.

Починаючи з 67 хвилині "помаранчево-чорні" опинилися у меншості після вилучення 17-річного українського оборонця Даніеля Егбуджуо.

Відзначимо, що "Шахтар" набрав два очки після 3 турів і посідає 3 місце. "Динамо" з 5-ма йде першим.

Нагадаємо, головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру дав передматчеву пресконференцію щодо тактичних схем, сильних властивостей загребського "Динамо" перед грою в Лізі чемпіонів.