shakhtar-peremogoyu-zavershiv-pershiy-litniy-zbir

"Шахтар" перемогою завершив перший літній збір

• 9298 переглядiв

КИЇВ. 1 липня. УНН. Донецький "Шахтар" наприкінці першого літнього навчально-тренувального збору в австрійському Гредіге провів контрольний матч з софійським "ЦСКА". Про це інформує сайт "гірників", передає УНН.

Уже на старті “Шахтар” показав, хто буде домінувати в грі. Соломон увійшов в штрафну, ефектно розкидав захисників і міг забивати, проте трохи не влучив у дальній кут. Гол “гірників” був відстрочений до 9-ї хвилини: активний Манор викотив під удар Марлоса, Черняускас врятував своїх, Коваленко додав, а Сікан переправив м’яч в сітку — 1:0. Таким чином Данило відзначився в обох матчах збору.

“Армійці” відповіли небезпечним моментом з подачею Джеферсона і неточним ударом Соу головою. Був у них шанс і в кінці першого тайму, коли Пятов вийшов страхувати захисників за межі штрафного, але Евандро з дальньої дистанції не потрапив у ворота. “Шахтар” же діяв різноманітно, з рівноцінним використанням флангів, підключеннями крайніх захисників і створенням чисельної більшості в зонах. В одному з епізодів Ісмаїлі взяв гру на себе, залишив не при справах трійку захисників, але пробив поруч зі штангою.

У другому таймі ігровий час отримали 12 інших футболістів. У перерві всі заміни були виконані по позиціях. На 56-й хвилині Додо змінив Сікану і відправився на правий фланг, Бутко перебрався на протилежний край оборони, Сіпріано став грати на позиції лівого вінгера, а Фернандо висунувся на вістря атаки. На 71-й хвилині Маркіньос отримав м’яч без опіки і з 22 метрів пробив вище воріт. У Софійці удар з розвороту завдавав Соу — Шевченко впорався. Загальний хід подій не змінювався до фінального свистка: “оранжево-чорні” напрацьовували взаємодії і комбінації, впираючись в оборону ЦСКА, а також припиняли спроби суперника контратакувати (1:0).

Додамо, 3 липня стартує наступний етап підготовки “Шахтаря” в Австрії. Імена суперників наразі невідомі.