s-stakhovskiy-i-i-marchenko-stali-finalistami-kvalifikatsiyi-vimbldonu

С.Стаховський і І.Марченко стали фіналістами кваліфікації Вімблдону

• 27530 переглядiв

КИЇВ. 28 червня. УНН. Українські тенісисти Ілля Марченко і Сергій Стаховський вийшли у фінал кваліфікації у Вімблдонському турнірі, повідомляє УНН з посиланням на ФТУ.

В другому колі кваліфікації третього турніру сезону з серії Великого шолому — Вімблдоні, Сергій Стаховський переміг 25-річного гравця з Еквадору Роберто Куіроса — 6:3 7:5.

В іншому поєдинку Ілля Марченко у трьох сетах обіграв 36-річного німця Бенджаміна Беккера — 3:6, 7:6 (3), 6:4.

Примітно, що Б.Беккер вигравав останній матч в кар’єрі легендарного Андре Агассі.

Отже обом тенісистам залишилось взяти гору ще по одному матчу аби потрапити до основи Британського чемпіонату.

Зауважимо, що за місце в основній сітці донеччанин посперечається з британцем Маркусом Віллісом (374-й в АТР), а суперником С.Стаховського буде японець Тацумі Іто (181-й в світі).