s-semenov-finishuvav-somim-u-sprinti-na-tretomu-etapi-kubka-svitu-z-biatlonu

С.Семенов фінішував сьомим у спринті на третьому етапі Кубка світу з біатлону

• 8508 переглядiв

КИЇВ. 16 грудня. УНН. Четверо українських біатлоністів потрапили в топ-30 чоловічого біатлонного спринту на третьому етапі Кубка світу, що стартував у Нове-Мєсто (Чехія), повідомляє УНН з посиланням на ФБУ.

Головний фаворит перегонів француз Мартен Фуркад підтвердив свій статус, здобувши перемогу з часом 23:48 хвилини (1 промах). Срібну медаль виграв росіянин Антон Шипулін (0) + 1,6 с, а “бронза” в активі норвежця Еміля Сведсена (1) +6,4 с.

Кращим серед українців став Сергій Семенов. Результат нашого спортсмена +18,8 секунди та усі закриті мішені у стрільбі.

Також до залікової зони потрапили: Дмитро Підручний (+50,2 с) — 22 місце, Артем Прима (1) +57,2 с — 23-й та Віталій Кільчицький (0) +1:05,5 с.

Нагадаємо, що сьогодні в Нове-Мєсто на старт спринтерської гонки вийдуть жінки.