ronaldu-v-chergove-ne-zabiv-u-peremozhnomu-poyedinku-yuventusa

Роналду в чергове не забив у переможному поєдинку "Ювентуса"

• 7970 переглядiв

КИЇВ. 2 серпня. УНН. Новачок Серії А “Парма” на стадіоні “Енніо Тардіні” приймав чинного чемпіона країни “Ювентус” у зустрічі 3-го туру італійської першості, повідомляє кореспондент УНН.

Швидкий гол надав перевагу “старій синьйорі”. На 2 хвилині навіс на Манджукича завершився невпевненою дією захисника, який дозволив з другої спроби завдати хорвату точного пострілу. На 14 хвилині ворота титулованого клубу врятувала поперечина після виконання штрафного від словенця Стулаца.

Вже на 33 хвилині оборонні редути туринців не витримали, пропустивши м’яч від Жервіньо. Перемогу гостям приніс дотепний пас Манджукича в штрафній на Матюіді, який направив м’яч під поперечину воріт — 1:2.

Примітно, що повний поєдинок за “Ювентус” відіграв нападник Кріштіану Роналду, але вже після трьох турів португалець не має жодного забитого м’яча.